SZKOLENIA
PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK
WIZYTA STUDYJNA W GDAŃSKU
LABIB - SIEĆ BIBLIOTEKARZY Z PASJĄ
BIBLIOTEKI SAMORZĄDOWE
BIBLIOTEKA+
ZREALIZOWANE PROJEKTY
BIBLIOTEKA POMYSŁÓW
DLA PRACOWNIKÓW WIMBP
STATYSTYKA
WYPOŻYCZALNIA
MIĘDZYBIBLIOTECZNA
STOWARZYSZENIE
BIBLIOTEKARZY
POLSKICH
KATALOG ONLINE - Biblioteka Składowa, DKK
 

Na skróty
 
 
A | A  
 Liderski program LABiB został stworzony przez  Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego aby wspierać i rozwijać potencjał bibliotekarzy.
Biblioteka jest dla nas miejscem szczególnym, w którym można realizować ciekawe pomysły i innowacyjne projekty, zorientowane na potrzeby różnorodnych grup, które do nas przychodzą. W tym celu powstał portal społecznościowy labib.pl, na którym - w myśl naszego hasła - dzielimy się wiedzą i mnożymy pomysły. Tworzymy wspólnie sieć bibliotekarzy aktywnych, pełnych entuzjazmu, podejmujących wyzwania i - przede wszystkim - otwartych na współpracę i chętnych, żeby się dzielić swoimi doświadczeniami.
 Zapraszamy do sieci - wystarczy zalogować się na portalu i działać.
Dołącz do nas na Facebooku:)
 
 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.