SZKOLENIA
PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK
WIZYTA STUDYJNA W GDAŃSKU
LABIB - SIEĆ BIBLIOTEKARZY Z PASJĄ
BIBLIOTEKI SAMORZĄDOWE
BIBLIOTEKA+
ZREALIZOWANE PROJEKTY
BIBLIOTEKA POMYSŁÓW
DLA PRACOWNIKÓW WIMBP
STATYSTYKA
WYPOŻYCZALNIA
MIĘDZYBIBLIOTECZNA
STOWARZYSZENIE
BIBLIOTEKARZY
POLSKICH
KATALOG ONLINE - Biblioteka Składowa, DKK
 

Na skróty
 
 
A | A  
BIBLIOCAMP 2014 - NOWE KOMPETENCJE W BIBLIOTECE
Jeżeli interesują Cię nowe technologie, lubisz się uczyć a praca w bibliotece jest Twoją pasją, zapraszamy na wizytę studyjną do Gdańska!

26 września 2014 r. w Bibliotece Głównej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku porozmawiamy o zadaniach, jakie stają przed naszymi instytucjami i bibliotekarzami oraz pokażemy narzędzia, które pozwolą te zadania spełniać. Uczestnicy wizyty wezmą udział w webinarium i dyskusjach organizowanych w ramach projektu Bibliocamp. Zapraszamy również na blok mini warsztatów i prezentacji poświęconych narzędziom przydatnym w codziennej pracy bibliotekarza, które poprowadzą członkowie sieci LABIB. Wizyta studyjna to również niepowtarzalna okazja spotkania z ludźmi z naszego środowiska, wymiany doświadczeń i poglądów i nawiązywania nowych kontaktów.
 

 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.