KARTA DO KULTURY
SKLEPIK
O BIBLIOTECE
FILIE WIMBP
REGULAMINY
DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI
WYDAWNICTWA
FOTORELACJE
WIDEORELACJE
USŁUGI
 

Na skróty
 
 
A | A  
Galeria zdjęć
Spotkanie z autorką książek dla dzieci - Zofią Stanecką
IV Spotkanie Moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki, 10.09.2014
Spotkanie z Waldemarem Krupowiczem - Filia nr 16 WiMBP - 03.07.2014
"Andrzej Perepeczko - człowiek ciekawy świata"
Wernisaż fotografii Lidii Misztal - Filia nr 62 WiMBP - 31.03.2014
Spotkanie z Barbarą Kosmowską, Filia nr 16 WiMBP, 11.03.2014
Rozstrzygnięcie II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Szlakiem pomorskich baśni i legend”
Władysław Łęga, „Król głębin” - prace plastyczne uczniów klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Wierzchowie, które powstały podczas przygotowań do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Szlakiem pomorskich baśni i legend”
Krzysztof Wójcicki, „Cisowa” - prace plastyczne uczniów klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Wierzchowie, które powstały podczas przygotowań do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Szlakiem pomorskich baśni i legend”
Krzysztof Wójcicki, „Oksywie” - prace plastyczne uczniów klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Wierzchowie, które powstały podczas przygotowań do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Szlakiem pomorskich baśni i legend”.
Jolanta Nitkowska-Węglarz, „Czarodziejki z Ptasiej Rafy” - prace plastyczne uczniów klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Wierzchowie, które powstały podczas przygotowań do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Szlakiem pomorskich baśni i legend
Jolanta Nitkowska-Węglarz, „Klabaternik” - prace plastyczne uczniów klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Wierzchowie, które powstały podczas przygotowań do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Szlakiem pomorskich baśni i legend”
1 2 3
 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.